Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce na Kierownice :: Pokrowiec skórzany na kierownicę CLASSIC
Pokrowiec skórzany na kierownicę CLASSIC

Pokrowiec na kierownicę CLASSIC z klasy PREMIUMwykonany z najprawdziwszej skóry – mocny, trwały produkt, wysokiej jakości. Zrobiony z naturalnego surowca, zapewnia wieloletnie użytkowanie. Prezentuje się elegancko i gustownie, dodaje wnętrzu pojazdu klasy i wywołuje wrażenie luksusu. Produkt bardzo dobrze dopasowuje się do kierownicy większości samochodów osobowych. Pokrowiec mocno przylega do kierownicy, dając wrażenie oryginalnego skórzanego poszycia. Materiał skórzany jest bardzo przyjemny w dotyku- miły dla rąk. Dzięki niemu kierownica w zimie nie marznie, w lecie nie nagrzewa się- zawsze ma odpowiednią temperaturę.

Pokrowiec ma kolor czarny, dzięki czemu pasuje do wnętrza każdego samochodu i zapewnia bardzo praktyczne użytkowanie.Pokrowiec jest bardzo łatwy w czyszczeniu- wszelkie zabrudzenia można wyczyścić wilgotną ściereczką. Produkt bardzo łatwy w montażu- zakłada się go na kierownicę, a następnie przeplata woskowane sznurowadło, poprzez nieduże otwory i na końcu sznuruje oba jego końce. Pokrowiec na kierownicę CLASSIC produkujemy w jednym rozmiarze uniwersalnym. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na kierownicęDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: Skóra naturalna
kolor czarny
rozmiar rozmiar S / steering wheel diameter 36-38 cm art. nr 5-3401-989-4010
nr EAN 5904898500060
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 80 0,08