Pokrowce samochodowe

KEGEL24.pl
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Ochronne :: Pokrowiec na rower BASIC GARAGE XL, długość 175-190 cm
Pokrowiec na rower BASIC GARAGE XL, długość 175-190 cm

Wodoodporny i paroprzepuszczalny pokrowiec ochronny na rower Basic Garage.

Zrobiony z z mocnego, wodoodpornego i paroprzepuszczalnego materiału wielowarstwowego, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca. Zachowuje szczelność, jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się wilgoci wewnątrz pokrowca. Dobrze dopasowuje się do pojazdu. Poprzez swoją konstrukcję oraz szczególne właściwości, skutecznie chroni cały pojazd (wraz z dolnymi partiami) przed niekorzystnym wpływem środowiska. Odporny na działanie promieni UV. Chroni przed deszczem, śniegiem, szronem, wiatrem, pyłem z kwiatów, liśćmi, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Zapobiega blaknięciu, matowieniu lakieru oraz elementów chromowanych. Zabezpiecza przed większością zarysowań. Ogranicza korozję. Dzięki silnemu mocowaniu za pomocą ściągacza, gwarantuje bezpieczeństwo nawet w razie silnych podmuchów wiatru. Pokrowiec bardzo łatwo zakłada się i ściąga, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Od wewnętrznej strony pokrowca materiał jest gładki, bezpieczny dla lakieru, gdyż nie powoduje rysowania. Wykonany w kolorze jasno popielatym- stonowanym i praktycznym. Pokrowiec BASIC GARAGE na rower to produkt wielosezonowy, który będzie służył Ci przez wiele lat.

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Montaż:
Wkładać na względnie czysty rower w sposób zaprezentowany na zdjęciu a następnie maksymalnie mocno zaciągnąć elastyczny ściągacz.

 

Rozmiar: XL
Długość: 175-190 cm 
Wysokość: 100-110 cm 
Szerokość: 60-70 cm

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

 Dostępne kolory: popielaty
Skład surowcowy: wodoodporny materiał wielowarstwowy
kolor popielaty
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3890-241-3021
nr EAN 5904898608513
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  0