Pokrowce samochodowe

KEGEL24.pl
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Plandeki na Samochód :: Pokrowiec ochronny na przyczepę kępingową MOBILE GARAGE rozmiar L495 caravan
Pokrowiec ochronny na przyczepę kępingową MOBILE GARAGE rozmiar L495 caravan

Wodoodporny i paroprzepuszczalny pokrowiec ochronny na przyczepę kempingową Mobile Garage. Zrobiony z nieprzemakalnej membrany paroprzepuszczalnej i trudnoprzemakalnych materiałów wysokoparoprzepuszczalnych, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca. Zachowuje prawie całkowitą szczelność, jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się wilgoci wewnątrz pokrowca. Jest dobrze dopasowany. Poprzez swoją konstrukcję oraz szczególne właściwości, skutecznie chroni całą przyczepę (wraz z dolnymi partiami) przed niekorzystnym wpływem środowiska. Odporny na działanie promieni UV. Chroni przed deszczem, śniegiem, szronem, wiatrem, pyłem z kwiatów, liśćmi, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Zapobiega blaknięciu, matowieniu lakieru oraz elementów chromowanych. Zabezpiecza przed większością zarysowań. Ogranicza korozję. Dzięki silnemu mocowaniu za pomocą zapinanych na klamry pasów, gwarantuje bezpieczeństwo nawet w razie silnych podmuchów wiatru. Pokrowiec bardzo łatwo zakłada się i ściąga, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Od wewnętrznej strony pokrowca materiał jest gładki, bezpieczny dla karoserii i innych części pojazdu- nie powoduje ich rysowania. Wykonany w kolorze ciemnopopielatym- stonowanym i praktycznym wraz z granatowymi akcentami. Mobile Garage to produkt wielosezonowy, który będzie służył Ci przez wiele lat. Udzielana aż na 30-miesięcy gwarancja da Ci pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości.

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Instrukcja montażu: Pokrowiec założyć na czystą przyczepę czarną stroną pasa środkowego pokrowca do wewnątrz (nadrukiem na zewnątrz). Dla ułatwienia zakładania w tylnej części pokrowca od wewnętrznej strony wszyte są gniazda do wsunięcia dwóch tyczek (tyczki nie są dołączone) za pomocą których dwie osoby zaczynając od przodu przyczepy mogą łatwo założyć pokrowiec bez użycia podwyższenia. Następnie pod przyczepą przełożyć pasy pokrowca, połaczyć je za pomocą klamer i mocno zaciągnąć. Pokrowiec zabrudzony od wewnętrznej strony nie powinien być używany. Pokrowiec do użytku tylko na zaparkowanej przyczepie - nie może być używany podczas przewożenia przyczepy.

  

Materiał:
- trzywarstwowa MEMBRANA 
- włóknina SPUNBOND 


Wymiar:
Długość: 475-495 cm
Wysokość: 200-208 cm
Szerokość: 218 cm

 Dostępne kolory: ciemnopopielaty/granatowy
Skład surowcowy: 100% PP
kolor ciemnopopielaty/granatowy
rozmiar L495 caravan art. nr 5-4010-248-3020
nr EAN 5904898582714
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  0