Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce na Samochód :: Pokrowiec ochronny na samochód - półplandeka SOLUX rozmiar L-XL hatchback
Pokrowiec ochronny na samochód - półplandeka SOLUX rozmiar L-XL hatchback

Przeciwsłoneczny i przeciwszronowy pokrowiec na samochód SOLUX wykonany z innowacyjnego wodoodpornego materiału metalizowanego, odbijającego większość promieni słonecznych. Skutecznie chroni wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca oraz jego niszczącym działaniem. Produkt idealny na słoneczne, upalne dni. Bardzo dobrze sprawdza się też w zimie, gdyż chroni dach, lusterka i szyby przed osadzaniem się szronu i sniegu; klamki i zamki natomiast chroni przed zamarzaniem. Nie przymarza do samochodu. Chroni samochód również przed niekorzystnym wpływem środowiska - przed deszczem, liśćmi, pyłem z kwiatów, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Półplandeka SOLUX to produkt wielosezonowy, który będzie służył Ci przez wiele lat. Pokrowiec mocno trzyma się pojazdu, co ma znaczenie przy silnych podmuchach wiatru. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Wykonany w kolorze srebrnym - stonowanym i praktycznym.

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej.

Instrukcja montażu: Pokrowiec SOLUX należy wkładać na względnie czysty i suchy samochód. 
Elastyczne pętle pokrowca, zakończone bezpiecznymi hakami, zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka.W przypadku felg o grubych ramionach należy przełożyć pętlę haczykiem przez wybrane ramię felgi i zahaczyć o część pętli powyżej.

 

Dostępne rozmiary:
- S-M hatchback (dł. 255-275 cm, wys. 70 cm)
- M-L hatchback (dł. 275-295 cm, wys. 75 cm)
- L-XL hatchback (dł. 295-320 cm, wys. 75 cm)
- l-XL SUV/Off-road (dł. 300-330 cm, wys. 85 cm)
- L sedan (dł. 280-310 cm, wys. 75 cm)Dostępne kolory: srebrny / L-XL hatchback (dł. 295-320 cm, wys. 75 cm)
Skład surowcowy: 100% PP
kolor srebrny / L-XL hatchback (dł. 295-320 cm, wys. 75 cm)
rozmiar L-XL hatchback Solux art. nr 5-4512-243-0210
nr EAN 5904898508752
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  0