Pokrowce samochodowe

KEGEL24.pl
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Plandeki na Samochód :: Pokrowiec ochronny na szyby i dach samochodu WINTER OPTIMAL rozmiar L-XL SUV/Off-road
Pokrowiec ochronny na szyby i dach samochodu WINTER OPTIMAL rozmiar L-XL SUV/Off-road

Trudno przemakalny i paroprzepuszczalny pokrowiec na samochód WINTER OPTIMAL z serii BASIC LINE, wykonany z wysokiej jakości materiału SPUNBOND, mocnego, trwałego, odbijającego większość promieni słonecznych. Bardzo dobrze sprawdza się w zimie, gdyż chroni dach, lusterka i szyby przed osadzaniem się szronu i sniegu; klamki i zamki natomiast chroni przed zamarzaniem. Nie przymarza do samochodu. Chroni samochód również przed niekorzystnym wpływem środowiska - przed deszczem, liśćmi, pyłem z kwiatów, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Skutecznie chroni wnętrze samochodu równiez w lecie przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca oraz jego niszczącym działaniem. Półplandeka WINTER OPTIMAL to produkt wielosezonowy, który będzie służył Ci przez wiele lat. Pokrowiec mocno trzyma się pojazdu, co ma znaczenie przy silnych podmuchach wiatru. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Wykonany w kolorze srebrnym - stonowanym i praktycznym.

Instrukcja montażu: Założyć pokrowiec na czysty i suchy samochód. Przed założeniem pokrowca zaleca się złożyć lusterka oraz złożyć lub odkręcić antenę. Elastyczne pętle pokrowca zakończone bezpiecznymi hakami zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka. W przypadku felg aluminiowych o grubych ramionach, przełożyć pętlę z hakiem przez ramię felgi i zahaczyć o część pętli powyżej.

 

Dostępne rozmiary:
- S-M hatchback (dł. 255-275 cm, wys. 70 cm)
- M-L hatchback (dł. 275-295 cm, wys. 75 cm)
- L-XL hatchback (dł. 295-320 cm, wys. 75 cm)
- l-XL SUV/Off-road (dł. 300-330 cm, wys. 85 cm)
- L sedan (dł. 280-310 cm, wys. 75 cm)

 Dostępne kolory: popielaty / L-XL SUV/Off-road (dł. 300-330 cm, wys. 85 cm)
kolor popielaty / L-XL SUV/Off-road (dł. 300-330 cm, wys. 85 cm)
rozmiar L-XL SUV/OFF-ROAD Solux art. nr 5-4539-246-3020
nr EAN 5904898571107
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  0