Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Dywanik ochronny dla mechaników samochodowych PROTECTUS
Dywanik ochronny dla mechaników samochodowych PROTECTUS

Dywanik ochronny PROTECTUS z klasy BASIC – praktyczna pomoc i niezawodna ochrona wykładziny samochodu. Produkt skierowany do mechaników samochodowych- skutecznie chroni przed zabrudzeniem i zniszczeniem wykładzinę podłogową lub dywaniki serwisowanego samochodu. Wykonany ze skóry ekologicznej najnowszej generacji – nieprzemakalnej, olejoodpornej i smaroodpornej. Od strony wewnętrznej dywanik pokryty jest delikatną włókniną, która lekko przyczepia się do tapicerki. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym- pasuje do wszystkich modeli samochodów. Dywanik ochronny PROTECTUS oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dywanik również skutecznie chroni wykładzinę przed niekorzystnym wpływem codziennej eksploatacji. Produkt przeznaczony jest także dla osób jeżdżących w butach roboczych, przewożących brudne narzędzia. Skóra ekologiczna, z której wykonany jest pokrowiec jest gruba, mocna, wytrzymała. Pokrowiec wykonany jest w bardzo praktycznym kolorze czarnym, co sprawia, że zabrudzenia są na nim słabo widoczne. Świetnie też prezentuje się we wnętrzu każdego pojazdu. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu - zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetrzeć ściereczką z wodą i płynem. Produkt firmy Kegel- Błażusiak,największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.Skład opakowania:

- 1 dywanik ochronnyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PCV, 100%PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3120-244-4010
nr EAN 5904898504341
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 50 0,08