Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Ortalionowy pokrowiec ochronny na fotel MECHANICUS+
Ortalionowy pokrowiec ochronny na fotel MECHANICUS+

Pokrowiec ochronny MECHANICUS+ z klasy PREMIUM – pokrowiec na przedni fotel dla mechaników samochodowych i osób jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych wykonany z wysokiej jakości, trudnoprzemakalnego i olejoodpornego ortalionumocnego, grubego, trwałego. Użycie tego surowca gwarantuje trwałość pokrowca i umożliwia jego pranie. Pokrowiec skutecznie chroni fotel przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na większość standardowych foteli samochodowych. Przystosowany także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi Airbag w fotelach. Pokrowiec zasłania cały fotel wraz z jego bokami i zagłówkiem. Jest wyjątkowo łatwy w montażu (nałożenie i ściągnięcie zajmuje raptem kilka sekund). Jest też łatwy do przechowywania i przewożenia, gdyż po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Pokrowiec wykonany jest w bardzo praktycznym kolorze - czarnym, dzięki czemu pasuje do wnętrza każdego pojazdu. Produkt niezwykle łatwy w czyszczeniu- delikatne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką, a jeżeli zabrudzenia są większe można pokrowiec wyprać w temperaturze 40°C. Pokrowiec skutecznie chroni tapicerkę pojazdu, szczególnie w zakładach mechaniki samochodowej i zakładach serwisowych, gdzie fotel w szczególności narażony jest na uszkodzenia i zniszczenie. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3106-207-4010
nr EAN 5904898505522
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 20 0,09