Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Ortalionowy pokrowiec ochronny na fotel MECHANIKER serii Auto Schmidt
Ortalionowy pokrowiec ochronny na fotel MECHANIKER serii Auto Schmidt

Pokrowiec ochronny MECHANKER serii Auto Schmidt – tańsza wersja pokrowca Mechanicus+. Pokrowiec ten również wykonany jest z trudnoprzemakalnego i olejoodpornego ortalionu- niezywkle mocnego i trwałego, co zapewnia mu długą żywotność. Przeznaczony jest do wielokrotnego używania – jest to produkt ekologiczny i ekonomiczny. Pokrowiec skutecznie chroni fotel przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na większość standardowych foteli samochodowych. Przystosowany także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi Airbag w fotelach. Pokrowiec zasłania cały fotel wraz z jego bokami i zagłówkiem. Jest wyjątkowo łatwy w montażu (nałożenie i ściągnięcie zajmuje raptem kilka sekund). Jest też łatwy do przechowywania i przewożenia, gdyż po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Pokrowiec stosowany jest w zakładach mechaniki samochodowej, zakładach serwisowych. Może służyć również osobą jeżdżącym w zabrudzonych ubraniach roboczych, przewożącym brudne narzędzia, bagaż. Pokrowiec wykonany jest w bardzo praktycznym czarnym kolorze, dzięki czemu zabrudzenia są na nim słabo widocznie a on sam świetnie dopasowuje się do wnętrza każdego samochodu. Produkt niezwykle łatwy w czyszczeniu- delikatne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką, a jeżeli zabrudzenia są większe można wyprać go w pralce w temperaturze 40°C . Pokrowiec skutecznie chroni tapicerkę pojazdu, szczególnie w zakładach mechaniki samochodowej i zakładach serwisowych, gdzie fotel w szczególności narażony jest na zniszczenie. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-9702-206-4010
nr EAN 5904898506062
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  800/590/420 150 0,12