Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec na koła dla lakierników LACKIERER serii Auto Schmidt
Pokrowiec na koła dla lakierników LACKIERER serii Auto Schmidt

Pokrowce ochronne LACKIERER serii Auto Schmidt – komplet dwóch pokrowców na koła dla lakierników. Skutecznie chronią wskazane elementy pojazdu przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Zapewniają lakiernikowi komfort pracy, gdyż wraz z pokrowcami nie musi obawiać się on o uszkodzenie kół- części, które nie wymagają lakierowania. Pokrowce wykonane są z trudno-przemakalnej, odpornej na działanie lakierów, olejoodpornej tkaniny- mocnej i wytrzymałej. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Pokrowce wykonane są w rozmiarze uniwersalnym- pasują na koła wszystkich modeli samochodów. Łatwe w montażu, czyszczeniu, wygodne do przechowania. Komplet pokrowców LACKIERER to niezastąpiona pomoc każdego lakiernika, dla którego schludność i rzetelność wykonywanych usług jest bardzo ważna.

Pokrowce mają kolor czarny, który jest niezwykle praktyczny. Dzięki niemu zabrudzenia są na pokrowcach słabo widocznie a one same dobrze się prezentują- zasłaniają wskazane części w stonowany, mało rzucający się w oczy sposób. Można stosować je również w zakładach mechaniki samochodowej i  w zakładach serwisowych. Pokrowce od strony środkowej są delikatne- nie rysują chronionych części pojazdu. Bardzo łatwo się je zakłada- wystarczy nałożyć je na koła. Pokrowce są również łatwe w czyszczeniu– można wyprać je ręcznie w temperaturze 40°. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 2 pokrowce na kołaDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-9705-246-4010
nr EAN 5904898506543
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  800/590/420 0