Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na błotnik SERVICUS
Pokrowiec ochronny na błotnik SERVICUS

Pokrowiec ochronny SERVICUS z klasy PREMIUM – niezwykle praktyczny, gwarantujący niezawodną ochronę pokrowiec na błotnik samochodowy. Wykonany z mocnej i trwałej skóry ekologicznejnieprzemakalnej i olejoodpornej. Skutecznie chroni wskazaną część samochodu przez zabrudzeniem i zniszczeniem. Produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku. Bardzo łatwy w montażu- wystarczy przyłożyć pokrowiec do błotnika a sam przylgnie do niego dzięki wszytym specjalnym taśmom magnetycznym. Odpowiednia budowa pokrowca sprawia, że chroniony jest cały błotnik wraz z bokiem samochodu. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na większość samochodów. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też jest wygodny do przechowywania.

Pokrowiec przeznaczony do użytkowania w zakładach mechaniki samochodowej, zakładach serwisowych. Chroni błotnik i boki naprawianego samochodu a także ułatwia mechanikowi pracę. Pokrowiec podszyty jest od strony wewnętrznej delikatną włókniną, która zapobiega rysowaniu karoserii samochodu i błotnika. Pokrowiec ma ponadto miekkie wypełnienie. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu - zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetrzeć ściereczką z wodą i płynem. Pokrowiec wykonany jest w uniwersalnym kolorze czarnym, niezwykle praktycznym, gdyż zabrudzenia są na mi bardzo słabo widoczne. Pokrowiec SERVICUS to niezastąpiona pomoc w każdym zakładzie, w którym dba się o schludność i rzetelność wykonywanych usług. Produkt firmy Kegel-Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na błotnikDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PCV, 100% PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3112-245-4010
nr EAN 5904898503252
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 30 0,44