Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na błotnik SPEZIALIST serii Auto Schmidt
Pokrowiec ochronny na błotnik SPEZIALIST serii Auto Schmidt

Pokrowiec ochronny SPEZIALIST serii Auto Schmidt – tańsza wersja pokrowca Servicus. Wykonany z trwałej, grubej, mocnej włókniny polipropylenowej SPUNBOND wysokiej jakości- trudnoprzemakalnej i olejoodpornej, zapewnia samochodowi niezawodną ochronę- skutecznie chroni błotnik, wraz z bokiem samochodu przez zabrudzeniem i zniszczeniem. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Bardzo łatwy w montażu- dzięki wszytym specjalnym taśmom magnetycznym pokrowiec przylgnie do błotnika sam- wystarczy tylko go przyłożyć. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym- można używać go niemalże na każdy samochód. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, co ułatwia jego przechowywanie.

Pokrowiec skierowany jest w głównej mierze do mechaników samochodowych i pracowników zakładów serwisowych. Chroni błotnik i boki naprawianego samochodu a także ułatwia mechanikowi pracę. Pokrowiec ma miękkie wypełnienie a także podszyty jest od strony wewnętrznej delikatną włókniną, która zapobiega rysowaniu karoserii samochodu i błotnika. Produkt bardzo łatwo wyczyścić – wszelkie zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką wraz z płynem. Pokrowiec wykonany jest w kolorze czarnym- niezwykle praktycznym, gdyż zabrudzenia pokrowca są słabo widoczne. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na błotnikDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-9703-248-4010
nr EAN 5904898506079
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  800/590/420 80 0,26