Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na fotel EXPERTUS
Pokrowiec ochronny na fotel EXPERTUS

Pokrowiec ochronny EXPERTUS z klasy PREMIUM – pokrowiec na przedni fotel do zastosowania przede wszystkim w zakładach mechaniki samochodowej i zakładach serwisowych - olejoodporny i trudnoprzemakalny. Wykonany z trwałej, grubej, mocnej włókniny polipropylenowej SPUNBOND wysokiej jakości. Skutecznie chroni i zabezpiecza oryginalne poszycie fotela. Zrobiony jest w rozmiarze uniwersalnym, pasującym na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Przystosowany także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach. Produkt ekologiczny – wielokrotnego użytku. Łatwy w czyszczeniu – można wyprać go ręcznie w temperaturze 40°. Bardzo prosty w użyciu - szybki do założenie i ściągnięcia. Łatwy do złożenia i przewożenia.

Pokrowiec dobrze ochroni tapicerkę Twojego samochodu również podczas jazdy w zabrudzonych ubraniach roboczych, przewożenia narzędzi czy bagażu. Pokrowiec zabezpieczy tapicerkę fotela przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zapobiegnie jej zniszczeniu. Odpowiednia konstrukcja fotela zapewnia ochronę całego fotela wraz z jego bokami i zagłówkiem. Ciemna kolorystyka pokrowca dobrze wkomponuje się we wnętrze pojazdu. Pokrowiec EXPERTUS jest produktem tanim, a dobrym- oferujemy  go w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3102-247-4010
nr EAN 5904898505515
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 30 0,20