Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na fotel MONTEUR serii Auto Schmidt
Pokrowiec ochronny na fotel MONTEUR serii Auto Schmidt

Pokrowiec ochronny MONTEUR serii Auto Schmidt – tańsza wersja pokrowca Expertus. Wykonany z mocnej, olejoodpornej i trudnoprzemakalnej włókniny polipropylenowej, skutecznie chroni i zabezpiecza oryginalne poszycie fotela. Zrobiony jest w rozmiarze uniwersalnym, pasującym na wszystkie standardowe fotele samochodowe. Przystosowany także do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi. Odpowiednia konstrukcja  pokrowca zapewnia ochronę całego fotela wraz z jego bokami i zagłówkiem. Produkt ekologiczny – wielokrotnego użytku. Łatwy w czyszczeniu– można wyprać go ręcznie w temperaturze 40°. Bardzo prosty w użyciu- szybki do założenie i ściągnięcia. Łatwy do złożenia i przewożenia.

Pokrowiec na przedni fotel do zastosowania przez mechaników samochodowych, w zakładach serwisowych. Pokrowiec dobrze ochroni tapicerkę Twojego samochodu również podczas jazdy w zabrudzonych ubraniach roboczych, przewożenia narzędzi czy bagażu. Pokrowiec zabezpieczy tapicerkę fotela przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zapobiegnie jej zniszczeniu. Ciemna kolorystyka pokrowca dobrze wkomponuje się we wnętrze pojazdu. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-9701-248-4010
nr EAN 5904898506055
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  800/590/420 150 0,10