Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na fotel samochodowy ATLANTA
Pokrowiec ochronny na fotel samochodowy ATLANTA

Pokrowiec ochronny ATLANTA z klasy PREMIUM – wysokiej jakości pokrowiec na fotel samochodowy. Wykonany z mocnej i trwałej skóry ekologicznej- nieprzemakalnej i olejoodpornej. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji można go bezpiecznie zakładać, także na fotele z bocznymi poduszkami AirBag. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na większość standardowych foteli samochodowych. Pokrowiec zakrywa cały przód fotela – oparcie oraz siedlisko wraz z bokami. Posiada specjalne rozcięcie, które umożliwi wyciągnięcie zagłówka. Pokrowiec jest wyjątkowo łatwy w montażu (nałożenie i ściągnięcie zajmuje raptem kilka sekund). Jest też łatwy do przechowywania i przewożenia, gdyż po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Szczególnie polecany mechanikom samochodowym i pracownikom szeroko rozumianej branży remontowo-budowlanej, rolniczo-ogrodniczej itp., często podróżującym w zabrudzonych ubraniach roboczych, przewożących narzędzia, bagaż, psa na przednim siedzeniu. Polecany również osobom, które chcą estetycznie zabezpieczyć swoje fotele podczas codziennej eksploatacji. Pokrowiec ATLANTA zapewnia niezawodną ochronę tapicerki. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu - wszelkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką z wodą i płynem.  Pokrowiec wykonany jest w bardzo praktycznym czarnym kolorze, dzięki czemu zabrudzenia są na nim słabo widocznie a on sam świetnie dopasowuje się do wnętrza każdego samochodu. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PVC
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3121- 244-4010
nr EAN 5904898504921
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 25 0,18