Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec ochronny na fotel samochodowy ORLANDO
Pokrowiec ochronny na fotel samochodowy ORLANDO

Pokrowiec ochronny ORLANDO z klasy PREMIUMelegancki i praktyczny pokrowiec na przedni fotel samochodowy – zapewnia niezawodną ochronę tapicerki. Wykonany z mocnej i trwałej skóry ekologicznej- nieprzemakalnej i olejoodpornej. Produkt ekologiczny i ekonomiczny - wielokrotnego użytku. Bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji można go bezpiecznie zakładać, także na fotele z bocznymi poduszkami AirBag. Pokrowiec chroni cały fotel wraz z jego bokami i zagłówkiem.  Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na większość standardowych foteli samochodowych. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też zawsze można wozić go ze sobą.

Pokrowiec przeznaczony dla mechaników samochodowych i osób jeżdżących w zabrudzonych ubraniach roboczych, a także dla osób które chcą estetycznie zabezpieczyć swoje fotele podczas codziennej eksploatacji. Pokrowiec może służyć także do przewozu psa lub bagażu na przednim fotelu. Już nie będą musieli martwić się Państwo o jej zniszczenie i zabrudzenie – pokrowiec zapewni całkowitą ochronę tapicerki. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu - zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetrzeć ściereczką z wodą i płynem. Pokrowiec wykonany jest w bardzo praktycznym czrnym kolorze, dzięki czemu zabrudzenia są na nim słabo widocznie a on sam świetnie dopasowuje się do wnętrza każdego samochodu. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na fotel samochodowyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PCV
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3115- 244-4010
nr EAN 5904898503887
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 25 0,66