Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Serwisowe :: Pokrowiec serwisowy na przód samochodu MAXIMUS II
Pokrowiec serwisowy na przód samochodu MAXIMUS II

Pokrowiec ochronny MAXIMUS II to pokrowiec chroniący przed zarysowaniem, zachlapaniem, zabrudzeniem, zniszczeniem przód naprawianego samochodu wraz z jego bokami. Pokrowiec wykonany jest z grubej, trudno-przemakalnej, olejoodpornej włókniny SPUNBOND. Jego główne atuty to prostota użytkowania, błyskawiczny montaż oraz oszczędność miejsca- po złożeniu zajmuje naprawdę niewielką powierzchnię. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym- może być stosowany w przypadku większości modeli samochodów. Dzięki antypoślizgowemu materiałowi, pokrowiec niemalże sam przylgnie do samochodu; dodatkowo wszyte gumki pozwolą zaczepić go o lusterka, co będzie stanowić dodatkowe zabezpieczenie. Pokrowiec zrobiony jest w całości z materiału SPUNBOND z niewielkimi otworami na reflektory, które to pokryte są gęstą siatką, zapewniającą im ochronę. Nie zawiera żadnych metalowych elementów, dzięki czemu jest bezpieczny dla karoserii. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu - zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetrzeć ściereczką z wodą i płynem. 

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

 

Skład opakowania:
1 pokrowiecDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PP
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3124-247-4010
nr EAN 5904898502965
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 20 0,28