Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Mata Antypoślizgowa KONTRA
Mata Antypoślizgowa KONTRA

Mata samochodowa KONTRA z klasy PREMIUM - praktyczna, użyteczna, antypoślizgowa mata/dywanik do bagażnika. Wykonana ze specjalnego, mocnego, trwałego materiału, przypominającego w dotyku gumę i zachowującego się jak guma. Skutecznie zabezpiecza przewożone bagaże i inne przedmioty w bagażniku przed przesuwaniem się. Dobrze osadza się we wnętrzu bagażnika, mocno przyczepiając się do tapicerki. Charakteryzuje się dużą przyczepnością zarówno do podłoża, jak i do innych materiałów, dlatego też położone na niej przedmioty są mało podatne na przemieszczanie się. Mata KONTRA, chroni zarówno wnętrze bagażnika jak i przewożone rzeczy. Ma kształt prostokąta, który można dowolnie przycinać, nawet zwykłymi nożyczkami papierniczymi. Pasuje do bagażnika każdego samochodu.

Dywanik KONTRA świetnie spełnia swoją rolę podczas przewożenia bagażu, zakupów, narzędzi, we wnętrzu bagażnika. Wykonana w kolorze ciemno- popielatym, idealnie dopasuje się do każdej tapicerki i będzie prezentowała się w sposób gustowny i elegancki. Ciemny popiel jest ponadto bardzo praktyczny, gdyż brud i kurz są na nim słabo widoczne. Wszelkie powstałe zabrudzenia można tez łatwo zlikwidować za pomocą wilgotnej ściereczki nasączonej płynem. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 mata samochodowaDostępne kolory: popielaty, popielaty
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor popielaty
rozmiar 60 x 120 cm art. nr 5-5201-299-3020
nr EAN 5904898592010
kolor popielaty
rozmiar 100 x 120 cm art. nr 5-5200-299-3020
nr EAN 5904898508486
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 40 0,38