Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Mata podwyższająca NAPOLEON
Mata podwyższająca NAPOLEON

Mata podwyższająca NAPOLEON klasy PREMIUM- mata dla niskich kierowców, pasażerów, dzieci, podwyższająca poziom siedzenia aż o 3 centymetry. Wyraźnie podnosi kierowcę, zapewniając mu zdecydowanie lepszą widoczność. Dzięki specjalnie dobranemu klinowemu, ergonomicznemu kształtowi pozwala mu zachować odpowiednią postawę ciała oraz nie odsuwa go od pedałów samochodu. Wykonana z pianki o odpowiedniej twardości i grubości- tak, aby podwyższenie było jak największe, a komfort i wygoda siedzenia jak najlepsze. Produkt niezwykle praktyczny i użyteczny- z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mata od strony zewnętrznej wykonana jest z mocnego, wytrzymałego materiału poliestrowego, z niemal 100% trwałością kolorów.  Wykonana jest w klasycznym kolorze czarnym, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do wnętrza każdego pojazdu i spełnia swoją funkcję w sposób elegancki i dyskretny- nie „rzucający się w oczy”. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu. Wypełnienie można bez problemu wyjąć, rozsuwając wszyty z jednej strony zamek; a poszewkę można bez obaw wyprać w temperaturze 40°. Mata nie wymaga montażu- położona na fotel spełnia swoją rolę. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 mata podwyższającaDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% poliester, pianka PUR
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-5102-230-4010
nr EAN 5904898550607
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  800/590/420 26 0,3