Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Ochraniacz tyłu fotela samochodowego PIGI
Ochraniacz tyłu fotela samochodowego PIGI

Ochraniacz tyłu fotela PIGI klasy PREMIUM- bardzo przydatna i praktyczna osłona, chroniąca oparcie fotela przed zabrudzeniem, uszkodzeniem, zniszczeniem. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na każdy fotel samochodowy. Dzięki odpowiedniej budowie i bezbarwnemu, przezroczystemu materiałowi dobrze dopasowuje się do fotela i jest niemal niewidoczny- spełnia swoją funkcję w sposób elegancki i dyskretny.

Ochraniacz wykonany jest z mocnej, grubej przezroczystej folii z czarną lamówką. Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością m.in. na kopanie, przecieranie, rozdarcia. Świetny produkt dla posiadaczy dzieci; taksówkarzy oraz dla przewożących bagaż czy zakupy na tylnym siedzeniu samochodu. Produkt bardzo łatwy w montażu i w czyszczeniu. Wszelkie powstałe zabrudzenia, można łatwo zlikwidować za pomocą wilgotnej ściereczki nasączonej płynem. Bardzo prosto można go założyć, w oparciu o wsporniki zagłówków. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 ochraniacz tyłu fotelaDostępne kolory: bezbarwny
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor bezbarwny
rozmiar uniwersalny (62cm x 44cm) art. nr 5-3404-703-0210
nr EAN 5904898501166
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  450/200/160 200 0,10