Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Organizer ochronny na fotel samochodowy MULTIPOCKET
Organizer ochronny na fotel samochodowy MULTIPOCKET

Organizer ochronny MULTIPOCKET klasy PREMIUM – bardzo funkcjonalny i praktyczny organizer na fotel samochodowy z dużą ilością użytecznych kieszonek (w liczbie 7). Umożliwi gromadzenie wszystkich niezbędnych w czasie podróży przedmiotów w jednym miejscu; zapewni szybki i łatwy dostęp do nich; pozwoli na utrzymanie w samochodzie nienagannego porządku a ponadto ochroni całe tylne oparcie fotela przed zabrudzeniem, np. z butów siedzącego z tyłu dziecka. Wykonany w większości z grubej, mocnej, trwałej skóry ekologicznej nowej generacji, podszyty delikatną tkaniną, która nie rysuje fotela. Wyposażony w specjalny stelaż usztywniający, dzięki czemu dobrze układa się na oparciu fotela a także pozwala na przechowywanie w kieszonkach dużej ilości przedmiotów, bez zbytniego obciążania organizera. Pokrowiec wykonany jest w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na każdy fotel samochodowy.

Świetny produkt dla wybierających się w dłuższą podróż, dla posiadaczy dzieci, dla taksówkarzy. Wykonany z wysokiej jakości materiału w kolorze czarnym, idealnie dopasuje się do wnętrza każdego samochodu,a  ponadto będzie prezentował się w sposób gustowny i elegancki. MULTIPOCKET jest bardzo łatwy w montażu i w czyszczeniu. Wszelkie powstałe zabrudzenia, można łatwo zlikwidować za pomocą wilgotnej ściereczki nasączonej płynem.  Organizer można bardzo prosto założyć, za pomocą dwóch pasków z rzepą i dwóch klamerek. Paski z rzepą oplata się o pręty zagłówków, natomiast klamerki, służą do zahaczenia gumowych mocowań organizera o dolną część fotela. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 organizer ochronnyDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor czarny
rozmiar uniwersalny art. nr 5-5409-206-4010
nr EAN 5904898503566
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  410/230/320 40 0,33