Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Pokrowiec na koło zapasowe KOALA LPG
Pokrowiec na koło zapasowe KOALA LPG

Pokrowiec na koło zapasowe KOALA LPG klasy PREMIUM - niezwykle praktyczny i użyteczny pokrowiec do przechowywania koła zapasowego w bagażniku. Pokrowiec zabezpiecza zarówno przewożone koło zapasowe, jak i bagażnik oraz przewożone bagaże przed zabrudzeniem od koła zapasowego (zabezpiecza tapicerkę przed odpadającym z koła pyłem, błotem oraz ociekającą wodą). Wykonany z mocnego, trudno-przemakalnego materiału typu „ortalion”. Wyposażony w otwory wentylacyjne, zapewniające właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca. Pokrowiec szczególnie polecany do samochodów wyposażonych w instalację gazową, gdzie zbiornik z gazem został zamontowany we wnęce na koło zapasowe.  Pokrowiec jest w całości zabudowany, dzięki czemu chronione jest całe koło. Wyposażony w uchwyt umożliwiający sprawne przenoszenie pokrowca.

Pokrowiec, także świetnie sprawdza się do przechowywania opon sezonowych w garażu. Pokrowiec KOALA LPG wykonany jest w bardzo praktycznym kolorze czarnym, dzięki czemu zabrudzenia są na nim słabo widocznie a on sam świetnie się prezentuje. Pokrowiec jest bardzo prosty w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40°. Produkt bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia. Posiada zapięcie „na zamek”, które należy rozsunąć a następnie włożyć koło do środka i zamknąć. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawiają, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na koło zapasoweDostępne kolory: czarny
Skład surowcowy: 100% PP
kolor czarny
rozmiar M art. nr 5-3402-205-4010
nr EAN 5904898500831
rozmiar L art. nr 5-3403-205-4010
nr EAN 5904898500848
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 20 0,23