Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Skrobaczka do szyb z rękawiczką AURORA
Skrobaczka do szyb z rękawiczką AURORA

Skrobaczka do szyb AURORA z klasy PREMIUM – niepowtarzalna, komfortowa skrobaczka z ciepłą, grubą, wygodną rękawicą, dzięki której skrobanie szyb stanie się przyjemnością. Skrobaczka AURORA ułatwi Ci codzienne zimowe obowiązki i nie pozwoli ręce zmarznąć. Dzięki niej szybko i łatwo pozbędziesz się śniegu, szronu i lodu z samochodu, a zrobisz to w przyjemny i wygodny sposób.

Produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku. Wyprodukowany z wysokiej jakości materiału, co zapewnia mu długi czas użytkowania. Produkt poręczny i niezwykle praktyczny. Wykonany w rozmiarze uniwersalnym, pasuje na każdą rękę. W środku rękawicy znajduje się uchwyt, za który należy chwycić- zapewni on stabilne osadzenie się rękawicy na dłoni. Skrobaczka wykonana jest w beżowym, stonowanym kolorze, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że pokrowce tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 skrobaczka do szybDostępne kolory: beżowy
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor beżowy
rozmiar uniwersalny art. nr 5-5002-206-9999
nr EAN 5904898501180
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 50 0,13