Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Akcesoria Samochodowe :: Wieszak samochodowy DIPLOMAT
Wieszak samochodowy DIPLOMAT

Wieszak samochodowy DIPLOMAT z klasy PREMIUM -  praktyczny i elegancki wieszak do samochodu na marynarkę, żakiet, kurtkę, płaszcz. Dzięki niemu przewożone ubrania nie pogniotą się a pozostaną w stanie, w jakim włożyliśmy je do samochodu- eleganckie i świeże. Produkt praktyczny i użyteczny. Świetnie spełnia swoją rolę podczas rozmaitych wyjazdów i podróży, wtedy gdy konieczne jest zabranie eleganckich ubrań ze sobą. Odzież nie tylko nie zemnie się ale także nie zniszczy i nie wybrudzi. Będzie zawsze blisko- „pod ręką”, co ułatwi nam do niej dostęp.

Wieszak DIPLOMAT wykonany jest z metalu- mocnego, trwałego surowca, charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Grube pręty pozwalają na zawieszenie większej ilości ciężkiej odzieży. Mimo dużego ciężaru, odzież osadza się na nim stabilnie. Produkt łatwy w montażu, do założenia na tył fotela– mocowany „na zatrzask” do prętów wychodzących od zagłówka. Pasuje do wszystkich standardowych modeli siedzeń, także tych z niewyciąganymi zagłówkami. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.


Skład opakowania:
- 1 wieszak samochodowyDostępne kolory: chrom
kolor chrom
rozmiar uniwersalny art. nr 5-6002-390-0211
nr EAN 5904898503580
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 12 0,53