Pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe - klasyczne pokrowce do samochodów dostawczych pokrowiec na samochód mobile garage pokrowce samochodowe sport line
Wyszukiwarka Produktów - wybierz markę i model samochodu lub wpisz nazwę albo numer naszego produktu
Produkty :: Pokrowce Koszulki :: Zagłówek ALBI
Zagłówek ALBI

Pokrowce na zagłówki ALIBI z klasy PREMIUM – profesjonalnie i starannie wykonane pokrowce na zagłówki w kolorze białym. Uniwersalne- dzięki specjalnie dobranemu kształtowi i zastosowaniu bardzo elastycznego, dopasowującego się materiału, pokrowce ALIBI pasują niemalże na każdy zagłówek. Chronią zagłówek, przed niekorzystnym wpływem codziennej eksploatacji, a ponadto posiadają wysokie walory estetyczne. Pokrowce ALIBI sprzedajemy w komplecie dwóch sztuk.

Pokrowce zrobione zostały z tkaniny poliestrowej, dobrego gatunku, charakteryzującej się wysoką odpornością na odbarwienia, przecieranie, blaknięcie. Biały, klasyczny kolor, dobrze dopasowuje się do wnętrza każdego samochodu. Produkt bardzo łatwy w montażu i  w czyszczeniu. Żeby założyć pokrowiec wystarczy nałożyć go na zagłówek, a sam dopasuje się do jego kształtu. Pokrowce ALIBI można prać w temperaturze 40°. Produkt firmy Kegel- Błażusiak, największego polskiego producenta i eksportera w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle udoskonalany asortyment sprawia, że produkty tej marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Skład opakowania:
- 2 pokrowce na zagłówki samochodoweDostępne kolory: biały
Skład surowcowy: 100% poliester
kolor biały
rozmiar uniwersalny art. nr 5-3001-251-1080
nr EAN 5904898645013
   
 
Dane logistyczne:
rozmiar kartonu liczba sztuk
w kartonie
waga 1 szt.
  570/395/310 100 0,04